עיצוב דירות ובתים

עיצוב בתים באמירה ייחודית ומותאמת לצרכים האישיים שלכם.
עיצוב פנים בגישה עיצובית מתקדמת –
עיצוב בית או עיצוב דירה שפועל באופן הרצוי על הרגשות שלכם, רמת האנרגיה והתפקוד הכללי ליצירת חוויה נכונה בכל רגע נתון .

 אורלי הורוביץ 

מעצבת בתים ,דירות ,משרדים ובתי עסק משנת 2007 

אשמח לעצב עבורכם באופן מוקפד ואיכותי  ולייצר לכם את החוויה הנכונה.

בתהליך הליווי איתי אחסוך לכם כאב ראש ,זמן וכסף

 ואוביל אתכם יד ביד לתוצאה הרצויה .

היי,
אני אורלי, אורלי הורוביץ.
אשמח לעצב לכם בית או משרד שהוא חגיגה לעיניים ולשאר החושים וגם משרת
את הצרכים שלכם, המשתנים, בדרך העמוקה והמשמעותית ביותר.

אני מעצבת בתים, דירות, משרדים ועסקים אחרים משנת 2007. תחום העיצוב התקדם מאוד בשנים שחלפו. תפיסות השתנו. אם בעבר תכנון פונקציונלי ועיצוב אסתטי הספיקו, הרי שהיום אנחנו מבינים באופן עמוק ומקיף יותר את ההשפעות של סביבות על מצבי הרוח שלנו, הרגשות, רמת האנרגיה, רמת הריכוז, דרך החשיבה, הפתיחות שלנו לאחרים ועוד ועוד. זה הפך חיוני לשלב את הידע הזה בתהליכי העיצוב.
אם בעבר עיצוב היה סטטי, "עיצוב אחד", ולא חשבנו שהבית או המשרד שלנו צריך להיראות אחרת ולספק לנו אווירה שונה וחוויה גופנית, חושית ורגשית שמשתנה עם הצרכים המשתנים שלנו בשעות יום שונות, לאורך השבוע ואפילו לפי עונות השנה – באה הטכנולוגיה ואפשרה לנו סביבות ש- "מרגישות" אותנו ומשתנות עבורנו. בנוסף, העיצוב חדל להיות חזותי בלבד והתחיל שימוש מתוחכם יותר בתאורה, מוסיקה, ריחות ועוד. אמנות העיצוב הפכה להיות רב-ממדית ועשירה יותר בזכות כל אלה. בבסיסה היא אמנות. אמנות שימושית אבל אמנות. תמיד היתה ותמיד תהיה. אבל כמו בתחומים אחרים של אמנות עכשווית נדרש ידע רחב יותר כדי להשיג תוצאה גדולה יותר. לכן יצרתי שיטה חדשה וקראתי לה Triple-A Design: Art, Affect, Automation. תוכלו לקרוא עליה יותר בעמוד "השיטה".
בתהליך העבודה המשותף שלנו אלמד לעומק אתכם, כל אחד מכם, ואת הצרכים שלכם המשתנים בשעות ובזמנים שונים. הצרכים האלו יקבלו מענה מקיף ומדויק עד הפרטים הקטנים ביותר בהכנת הסקיצות והתוכניות לביצוע, הכל בשיטת Triple-A Design. אחר כך אנחה את אנשי המקצוע ואלווה תהליך הביצוע, כדי לוודא שהכול מתנהל כשורה. אם כבר התנסיתם בעבר בעבודה עם מעצבי פנים, התהליך איתי יהיה עמוק ומקיף יותר.
התמורה להשקעה הזו תהיה בית או משרד שמתוכנן לתת לכם יותר מכל מה שהכרתם. זה יהיה מסע מרתק עם תוצאה מרגשת.
השאירו פרטים, בואו נדבר ונצא לדרך. 

תפריט נגישות

שלח הודעה
1
היי ,מוזמנים לשלוח לי הודעה
היי
תודה שביקרתם באתר
אנא השאירו לי הודעה
ואחזור אליכם בהקדם