עיצוב משרדים

עיצוב משרדים ליצירת מרחבי עבודה בריאים יותר ולשיפור תחושת ה- WELL BEING
עיצוב משרד לפי גישה עיצובית מתקדמת שתורמת להעלאת המוטיבציה, היצירתיות, מצב הרוח ורמות האנרגיה ומביאה לשיפור בפרודוקטיביות.
עיצוב פנים אקטיבי ושימוש בטכנולוגיות חכמות ליצירת שינויים רצויים בסביבת העבודה התורמים גם ליעילות אנרגתית וחיסכון בעלויות.

 אורלי הורוביץ 

מעצבת בתים ,דירות ,משרדים ובתי עסק משנת 2007 

אשמח לעצב עבורכם באופן מוקפד ואיכותי  ולייצר לכם את החוויה הנכונה.

בתהליך הליווי איתי אחסוך לכם כאב ראש, זמן וכסף

 ואוביל אתכם יד ביד לתוצאה הרצויה.

פרטים נוספים אודות השירות:

עיצוב משרדי הייטק נעשה בשיתוף עם הלקוחות ובהתאם לצרכיהם. נלקחים בחשבון אלמנטים קבועים ואחרים משתנים. יש צורך לראות את התמונה הכוללת תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים. במשרדים עם תכנון מודרני משלבים מערכות חכמות המשדרגות את פעילות העובדים. אורלי הורוביץ בעלת OH studio מעצבת מבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים וניתן לקבל ממנה מידע רב ערך.

עיצוב משרדי הייטק אמורים להיות מתוכננים באופן פרקטי ונאה לצד יצירת אווירה שתורמת לפרודוקטיביות, שת"פים, יצירתיות, פרודוקטביות ועוד. משרדים מודרניים רבים כוללים אגפי הנהלה עם חדרים לפקידים ומנהלים, חללים פתוחים עם מחיצות לעמדות עבודה אישיות. כן יימצאו בו חדרי ישיבות אזורי שירות, חדרי המתנה וחללים נוספים. בכל יחידת משרד יש להכניס מערכות שונות של אינסטלציה, תקשורת, מיזוג אוויר, חשמל ונוספות. המערכות המודרניות הן חכמות וניתן למצוא בהן אלמנטים, פטנטים וחיישנים היכולים לשפר אף יותר את פעולתם. ניתן לעשות עימם התאמות לשעות יום ולילה, לעונות השנה המתחלפות וכדומה. כל אלו ועוד עשויים להפוך את השהייה בהם ליעילה מאוד ומכאן להגברת תפוקת העבודה. יש חשיבות רבה למיקום שקעי חשמל, נקודות תקשורת, פתחי יציאות מיזוג אוויר, גופי תאורת היצף ותאורה ממוקדת ואלמנטים אחרים בהם עושים שימוש רב. המראה החזותי הנאה חייב להשתלב היטב בכל החלל. כאן ייבחרו חומרים וטקסטורות כמו עץ, בד, אבן, זכוכית ואחרים וייעשה שימוש בצבעים המתמזגים היטב ביניהם כל זאת בהתאם לעקרונות הנוירוארכיטקטורה = השפעת הסביבה על המח .שימוש באלמנטים אשר ע"פ מחקרים לא רק משדרגים את נראות המקום והופכים אותו למעניין יותר אלא גורמים להפעלה של כל החושים ובכך תורמים ליצירת אווירה מתאימה שתוצאותיה הן חוויה מושלמת שאף תורמת לבריאות הפיזית והנפשית.

אורלי הורוביץ בעלת OH studio מתמחה בעיצוב מבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים לפי שיטת Triple A Design המשלבת בין תכנון נכון והפעלת כל החושים של המשתמשים במטרה להשפיע על הרגשות ולתרום לתפקוד נכון ,בריאות פיזית ומנטלית ולתחושת ה – WELL BEING ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל הקשבה, ייעוץ, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. היא תשרת בשמחה נוספים.

עיצוב משרדים הייטק מתחשב באלמנטים רבים שחלקם קבועים ואחרים משתנים. הכנת תכנית נחשבת למורכבת ונעשית בשיתוף בעלי המקום. ייעשה שימוש בחומרים שונים המשתלבים בהם לטובת יצירת מרחב פונקציונאלי ונאה התורם לתפוקת עבודה מעולה. אורלי הורוביץ בעלת OH studio מעצבת מבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים וניתן לקבל ממנה מידע רב.

עיצוב משרדים הייטק נעשה תוך חשיבה על העובדים הנמצאים בו. הרצון הוא לייצור עבורם חללי עבודה נעימים ופרקטיים. שילוב של מערכות חכמות מספק תוצאות אלו. מדובר על מערכות חשמל, תקשורת, מיזוג אוויר ואחרות אשר ניתן למצוא בהם אלמנטים, חיישנים, גלאים ופטנטים אחרים המשדרגים פעולתם. כך ניתן להתאים את האווירה לשעות לילה ויום, לעונות השנה ולאירועים אחרים. הדבר מגביר יצירתיות, מאפשר חשיבה חיונית, מוסיף אנרגיות חיוביות וכדומה, ובנוסף תורם להתייעלות וחיסכון אנרגטי. מבחינה פרקטית יוצרים מרחבי עבודה שונים. בין היתר, משרדים אישיים, חללים פתוחים עם תאי עבודה המגודרים במחיצות, חדרי ישיבות, אזורי שירות, חדרי המתנה לאורחים ועוד. יש צורך לבחור בקפידה את נקודות החשמל והתקשורת, פתחי מיזוג אוויר, נקודות תאורה וכדומה לטובת זרימת עבודה מעולה. למראה הרמוני ומושך עין ולב יש חשיבות רבה ליצירת האווירה הרצויה. לטובת זאת ובהתאם לקונספט העיצובי הנבחר, ייעשה שימוש בעקרונות נוירו ארכיטקטורה = השפעת הסביבה על המוח ,שימוש באלמנטים אשר ע"פ מחקרים לא רק משדרגים את נראות המקום והופכים אותו למעניין יותר אלא גורמים להפעלה של כל החושים ובכך תורמים ליצירת אווירה מתאימה שתוצאותיה הן חווית עבודה מושלמת שאף תורמת לבריאות הפיזית והנפשית.

התכנון המקיף נעשה בראייה כוללת עם ירידה לפרטים קטנים. תהליך העיצוב מתחשב בגודל המשרד, צורתו, מיקומו במרחב, הנופים הנשקפים ממנו ועוד. אלו הנתונים הקבועים. המשתנים הם צרכי הלקוחות, רצונותיהם, טעמם האישי ועוד. התוצאות המרגשות ישביעו את רצון כל הצדדים ותרמו רבות לכל בעל משרד. אורלי הורוביץ בעלת OH studio מתמחה בעיצוב מבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים לפי שיטת Triple A Design – שיטה המשלבת בין תכנון נכון והפעלת כל החושים והרגשות של המשתמשים ובכך תורמת לבריאות פיזית ומנטלית ולתחושת ה WELL BEING – ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל הקשבה סבלנית, ייעוץ לכל סיטואציה, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח לשרת נוספים.

עיצוב פנים למשרד חייב להיות פונקציונלי ומתוחכם לטובת זרימת עבודה נכונה. עם זאת הוא חייב להיות נאה לטובת יצירת סביבת עבודה מהנה התורמת לתפוקה מעולה. התכנון נעשה יחד עם בעליו ומנהליו ובהתאם לצרכיהם. התהליך מורכב וכולל מספר שלבים. אורלי הורוביץ בעלת OH studio מעצבת מבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

עיצוב פנים למשרד כולל בתוכו חללים וחדרים שונים המשולבים אלו באלו ליצירת מרחב עבודה פרקטי. ניתן למצוא בו אגפי הנהלה עם חדרים אישיים, חללים פתוחים עם עמדות עבודה מתוחמות במחיצות, חדרי ישיבות, לובי לקבלת פנים, אזורי שירות עם שירותים, מטבחונים וכדומה. עמדות העבודה יכללו מחשבים, מדפסות משולבות ואביזרי משרד אחרים. התכנון כולל שילוב של מערכות חכמות של מיזוג אוויר, תקשורת, חשמל, אינסטלציה ואחרות. יש חשיבות לבחירת מיקום שקעי החשמל והתקשורת, נקודות תאורה כולל ההיקפית, המשימה וההדגש, פתחי מיזוג האוויר ועוד. כדאי לבחור מערכות חכמות בעלות חיישנים, גלאים ואלמנטים שונים היכולים לשדרג פעילותם ובכך לשנות אווירה קיימת. כך להתאימם לשעות יום ולילה, לעונות השנה ולאירועים שונים. כל אלו מוסיפים רבות לחשיבה חיונית, ליצירתיות מתבקשת, לתוספת אנרגיות חיוביות וכדומה. המראה הנאה יושג הודות לשילוב חומרים של אבן, מתכת, בד, עץ ואחרים. הם משתלבים ביניהם ומשמשים לחיפויים, לנוי, לריהוט וכדומה. שילוב צבעים הרמוני ישלים מראה משרד נהדר עם אווירה מעולה.

העיצוב נעשה בראייה כוללת עם ירידה לפרטים קטנים. התכנון לוקח בחשבון את גודל המשרד, צורתו, מיקומו במרחב, הנופים הנשקפים ממנו, וכמובן, את צרכי הלקוחות, רצונותיהם, טעמם האישי ועוד. העיצוב בעל ההשראה מתחיל עם סקיצות ראשוניות, קבלת הערות ובקשות וסיום עם הצגת התוכנית הסופית. אורלי הורוביץ בעלת OH studio מתמחה בעיצוב מבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים לפי שיטת Triple A Design המשלבת בין תכנון נכון והפעלת כל החושים של המשתמשים במטרה להשפיע על הרגשות ולתרום לתפקוד נכון, בריאות פיזית ומנטלית ולתחושת ה -WELL BEING . היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. היא תשמח לשרת נוספים.

תפריט נגישות

שלח הודעה
1
היי ,מוזמנים לשלוח לי הודעה
היי
תודה שביקרתם באתר
אנא השאירו לי הודעה
ואחזור אליכם בהקדם