מחיצות למשרדים

עניין שחשוב לציין מבחינת ההשפעה הפסיכולוגית של מחיצות למשרדים, זו העובדה שהן מגבירות את תפוקת העבודה. העניין הוא שהעובדים מרגישים שהם גלויים לעין ונמצאים תחת פיקוח מתמיד, מה שגורם לכך שהם יעבדו בצורה הרבה יותר אפקטיבית לכל אורך יום העבודה.

איך הפכו מחיצות תקרה-רצפה ללהיט גדול כל כך במשרדים המודרניים?


ממש כפי שבעיצוב הבית פרטי יש טרנדים שמשתנים עם השנים, כך ניתן לראות שגם בעולם עיצוב משרדי העבודה הדברים דינאמיים ומשתנים. 

לכן מה שהיה נחשב מאוד מודרני בעבר היום נראה מיושן ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו בעלי משרדים אחרים, חושבים איך תוכלו לחדש את המשרד שלכם. אם אתם נמצאים היום בנקודה הזאת כדאי שתדעו: מחיצות לרצפה תקרה הן ה דבר הבא בעיצוב משרדים. ניתן לראות אותן היום בלא מעט משרדים מודרניים ויש לכך כמה סיבות טובות, הי הן טומנות בחובן יתרונות רבים. היתרונות של מחיצות לרצפה תקרה הם:

  • הן מהוות אלמנט ויזואלי ופונקציונאלי כאחד
  • הן תוחמות את חללי העבודה ויוצרות פרטיות
  • הן מעוצבות להפליא
  • האקוסטיקה שלהן נהדרת

ובנוסף לכל אלה, הן גם מאפשרות מעבר של אור ושימוש יעיל בכל יתרונותיו של המשרד.

מחיצות למשרדים – מראה פתוח המשלב פרטיות


בשנים האחרונות אפשר לראות שהרבה משרדים בנויים בשיטת ה"אופן ספייס". מצד אחד זו שיטה נפלאה וחיוביות כי מדובר על שיתוף פעולה בין העובדים אך מצד שני, פעמים רבות זה יוצר חוסר פרטיות. בדיוק כאן משתלבות נהדר מחיצות למשרדים, שכן מצד אחד הן שומרות על המראה הפתוח של המשרד אך מצד שני הן מאוד אטומות לרעש. זה אומר שכאשר מתקיימות ישיבות בחדרים שונים במשרד, אפשר ליהנות מאקוסטיקה נפלאה בעזרת אותן מחיצות ולכן הן נפלאות כל כך.

מחיצות גמישות למשרדים


אם ננסה לעשות השוואה בין קיר בטון ובין מחיצות תקרה-רצפה, אנחנו נראה שמדובר על שני עולמות שונים. את קיר הבטון לא נוכל לשנות, להזיז או להוריד לחלוטין כי הוא הרי קבוע, אך לעומתו המחיצות הרבה יותר מודולאריות. זה אומר שהן הרבה יותר גמישות במרחב ובכל פעם מחדש נוכל לשנות אותן בהתאם לצרכים שלנו. ניתן לפרק ולהרכיב את המחיצות ואפשר אפילו לבחור את סוג הדלתות שלהן, בין אם מדובר על דלתות הזזה ובין אם מדובר על דלתות ציר, כך שבכל משרד ניתן יהיה לסדר אותן אחרת בהתאם לצרכים.

האפקט הפסיכולוגי


מעבר לכל מה שכבר ציינו, אי אפשר שלא להתייחס גם לאפקט הפסיכולוגי של מחיצות לרצפה או לתקרה על המשרד. עצם העובדה שהן מאפשרות לכל המשרד להיות גלוי ונגיש יותר יוצרת תחושה גדולה יותר של אמינות. מצד אחד זה שובר את נושא ההיררכיה בין העובדים עצמם ובעלי התפקידים השונים ומצד שני, זה גם יוצר תחושת אמון גבוהה יותר אצל הלקוחות. התחושה שנוצרת היא שהכול חשוף ושאין סודות, והשקיפות הזאת נוסכת ביטחון אצל האדם המבקש לקבל שירות מבעלי התפקידים במשרד. עוד עניין שחשוב לציין מבחינת ההשפעה הפסיכולוגית של מחיצות למשרדים, זו העובדה שהן מגבירות את תפוקת העבודה. העניין הוא שהעובדים מרגישים שהם גלויים לעין ונמצאים תחת פיקוח מתמיד, מה שגורם לכך שהם יעבדו בצורה הרבה יותר אפקטיבית לכל אורך יום העבודה.

מאמרים נוספים במגזין עיצוב

מעצבת פנים בשרון

מעצבת פנים בשרון מכינה תכנית המותאמת לצרכי לקוחותיה וטעמם האישי. היא מתחשבת בנתונים קיימים ויודעת להתגבר על אילוצים שונים. מטרתה היא לייצור מרחב מגורים פרקטי,

קרא עוד »

עיצוב פנים בתי יוקרה

עיצוב פנים בתי יוקרה אמור לייצור מרחב מגורים פרקטי, מתוחכם ונאה. בכל המרחב הפנימי משלבים גם מערכות חכמות התורמות לשדרוג השהייה והמגורים בו. התכנון מורכב

קרא עוד »

עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה מתחשב בצרכי הלקוחות, ברצונותיהם ובטעמם האישי. ניתן למצוא מספר סגנונות עיצוב מובילים המבוקשים על ידי רבים מבעלי נכסים אלו. בחלל הפנימי המתוכנן

קרא עוד »

תפריט נגישות

שלח הודעה
1
היי ,מוזמנים לשלוח לי הודעה
היי
תודה שביקרתם באתר
אנא השאירו לי הודעה
ואחזור אליכם בהקדם