עיצוב חדרי אמבטיה 2020

חדר האמבטיה כיום הוא בין החדרים החשובים בבית  ועיצוב החלל שלו הינו תחום המתפתח ומתחדש כל הזמן על מנת ליצור עבורינו מקום בו נרצה לשטוף את תלאות היום "ולחדש את המצברים ",מקום אשר משרה אווירה נעימה אסתטיקה מוקפדת יחד עם טכנולוגיה מתקדמת .

בעבר, לפונקציונאליות ולעיצוב חדרי האמבטיה הייתה מטרה אחת: להתקלח-פרקטיות . רוב חדרי האמבטיה היו חדרי אמבטיה לבנים, צפופים, ללא מעוף ויצירתיות ולחדר אמבטיה לא יוחסה חשיבות רבה בין כל חדרי הבית ולא ניתנה התייחסות ותשומת לב לנושא עיצוב הפנים.

עיצוב חדרי אמבטיה כיום הינו עולם ומלואו שבו אפשר ליצור ולעוף במחוזות הדמיון עד לאינסוף.

אם בעבר רוב חדרי האמבטיה היו לבנים ופשוטים , כיום ,גם הצבעוניות משתלבת ,כמו גם צורות גיאומטריות ,וחומרים חדשים ועדכניים אשר  כלל לא חשבו שניתן לשלב בחדרים רטובים כגון ברזל מתכות ועץ . נדמה שיש הכל מהכל:  חדרי אמבטיה בסגנון  מודרני ,בסגנון רטרו, חדרי אמבטיה בסגנון תעשייתי  ,חדריאמבטיה יוקרתיים  ועוד ועוד.

מגמות העיצוב הקיימות כיום מעניקים לכם  אפשרות לעיצוב פנים מיוחד, מקורי ולא שגרתי. ארונות וקונזולות מיוחדים בצבעים וחומרים חדשנים, צורניות בחיפויים או בריצופים המאפשרת קבלת קומפוזיציה ייחודית  כמו גם  הנחת הריצוף /החיפוי בצורה א-סימטרית ,אריחים מצוירים /מודפסים עד כדי אפשרות להדפסה של דוגמאות /תמונות בהתאמה אישית כזה שאין לאף אחד אחר…בנוסף , גודל האריחים הולך וגדל וכיום  ישנם אריחי גרניט פורצלן  מדוקקים בגדלים ענקיים  המאפשרים קבלת מראה הומוגוני ומרשים .גם הכלים הסניטרים הקיימים היום עברו שדרוג רציני מבחינת  גודל ,חומר וצורה כך למשל נתין למצוא אמבטיות אסלות וכיורים ממגוון חומרים וגוונים חדשנים כגון גווני הזהב והכסף ,גווני שחור ואפור למיניהם ועוד. המקלחונים עצמם קיבלו גם הם התייחסות בפני עצמה ומזמן כבר שהמקלחת היא אינה עוד מזלף מתנדנד התלוי על גבי מוט .כיום נראה יותר ויותר מקלחות בהן יהיו ראשי מקלחת גדולים ומפנקים היוצאים מהקיר או ישירות מהתקרה יחד עם מערכות עיסוי שונות ומערכות מים חכמות המאפשרות גם חיסכון רב במים . מבחינת האבזור לחדר הרחצה ניתן לראות כיום  שימוש  במראות בעלות צורות מיוחדות עם מסגרת מתכת או ברזל  אשר יכולות להיות מורחקות מהקיר או אפילו תלויות ישירות מהתקרה, גופי תאורה מיוחדים , אביזרי טכסטיל בגוונים מותאמים, ואביזרי אמבטיה מעוצבים ותואמים.

לקבלת חדר אמבטיה מעוצב בסגנון אורבני  :

  1. השתמשו למשל באריחי גרניט פורצלן מדוקקים בגודל  ענק במראה בטון בגווני אפור או אבן  ופרסו אותם על גבי כל קירות החדר ובחרו באריח לריצוף מאותה משפחה של גוונים.
  2. השתמשו בכלים סניטרים בגוון לבן ובגודל  מרשים ואם החלל מאפשר אז גם אמבט free standing  והוסיפו ברזים ומערכות מים בגווני שחור .
  3. תלו מראה מרשימה בעלת מסגרת ברזל שחור והוסיפו לצד המראה גוף תאורה הנתלה מהתקרה .

 

 

מאמרים נוספים במגזין עיצוב

מעצבת פנים בשרון

מעצבת פנים בשרון מכינה תכנית המותאמת לצרכי לקוחותיה וטעמם האישי. היא מתחשבת בנתונים קיימים ויודעת להתגבר על אילוצים שונים. מטרתה היא לייצור מרחב מגורים פרקטי,

קרא עוד »

עיצוב פנים בתי יוקרה

עיצוב פנים בתי יוקרה אמור לייצור מרחב מגורים פרקטי, מתוחכם ונאה. בכל המרחב הפנימי משלבים גם מערכות חכמות התורמות לשדרוג השהייה והמגורים בו. התכנון מורכב

קרא עוד »

עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה מתחשב בצרכי הלקוחות, ברצונותיהם ובטעמם האישי. ניתן למצוא מספר סגנונות עיצוב מובילים המבוקשים על ידי רבים מבעלי נכסים אלו. בחלל הפנימי המתוכנן

קרא עוד »

תפריט נגישות

שלח הודעה
1
היי ,מוזמנים לשלוח לי הודעה
היי
תודה שביקרתם באתר
אנא השאירו לי הודעה
ואחזור אליכם בהקדם