עיצוב פנים לבית נעשה תוך כדי שימוש בחומרים שונים המשתלבים אלו באלו. קו העיצוב הנבחר הוא שיוביל לאורך כל הבית עם שינויים ונגיעות מתאימות לכל חלל וחדר. יש צורך לשלב מערכות חכמות של אינסטלציה, תקשורת, חשמל, חימום מרכזי, מיזוג אוויר ועוד. מערכות אלו כוללות כל מיני פטנטים, גלאים, חיישנים ואלמנטים המסדירים פעולתם. כך ניתן להתאים תפקודיהן לשעות יום ולילה, לעונות השנה המתחלפות, לאירועים מיוחדים ועוד. הדבר אך מוסיף לחוויית המגורים של הדיירים ומשדרג אותם. החומרים בהם משתמשים הם עץ, מתכת, זכוכית, טקסטורות שונות, אבן ואחרים. חשוב מאוד גם להתאים צבעים על מנת ולהקפיד על מינונים נכונים ,כל זאת בכדי לייצור סביבת מגורים הרמונית ונעימה.

עיצוב פנים לבית – שילוב של מערכות חכמות

עקרונות נוירו ארכיטקטורה, שהיא אסכולה המתייחסת להשפעת הסביבה הפיזית על המח כוללים אלמנטים רבים אשר ע"פ מחקרים רבים גורמים לתגובות שונות במח האנושי וכתוצאה מכך תורמים לרוגע, נמרצות, מצב רוח ועוד. תכנון מתחיל בהכרת המקום ולמידה על צרכי הלקוחות, טעמם האישי ורצונותיהם. גודל השטח ידוע וכן צורתו, מיקומו במרחב, הנוף הנשקף ממנו, כיוון השמש ועוד. התכנון המיטבי כולל הוספת נישות, מחיצות, קירות כוח עם חיפוי מעניין או פרט נגרות, הנמכות תקרה ותאורה מתאימה המוסיפים עניין ונוכחות. הם מושכים תשומת לב ועיניים ויוצרים את הערך המוסף הנדרש. התוצאות הן מרשימות ויהפכו את הבית למקום שנעים לשהות בו, לצאת ממנו ולחזור אליו.

קבלת שירות ממעצבת מעולה

אורלי הורוביץ בעלת OH studio מתמחה בעיצוב מבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים , לפי שיטת Triple A Design המשלבת בין תכנון נכון והפעלת כל החושים של המשתמשים במטרה להשפיע על הרגשות ולתרום לתפקוד נכון, בריאות פיזית ומנטלית ולתחושת ה – WELL BEING ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל הקשבה, ייעוץ, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מהתעדכנות שוטפת, ממתן שירות איכותי ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשרת בשמחה נוספים.

מעצבת פנים לבית

מעצבת פנים לבית הינה יצירתית ויודעת למצוא פתרונות טובים למצבים מסובכים. מטרתה היא לייצור מרחב מגורים פונקציונלי, נוח, נעים, נאה ובטוח. היא תשתף את בעלי הנכס בתוכניות ותלמד על צרכיהם. היא תתחשב בנתוני השטח, גודלו וצורתו, הנוף הנגלה ממנו ועוד. אורלי הורוביץ בעלת OH studio מעצבת מבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

מעצבת פנים לבית – משלבת מערכות חכמות

מעצבת פנים לבית מתכננת על פי סגנון העיצוב הנבחר על ידי לקוחותיה. בין המבוקשים ניתן למנות כפרי, קלאסי ומודרני. קו העיצוב יוביל לכל אורך הבית עם שינויים ונגיעות נדרשות בכל חדר וחלל. יש צורך לשלב מערכות תפעוליות חכמות כמו חשמל, מיזוג אוויר, אינסטלציה, חימום, תקשורת ועוד. מערכות חכמות מצוידות בחיישנים, גלאים ובאלמנטים המאפשרים להם להשתנות בנסיבות שונות. כך ניתן להתאים פעולותיהם למצבי יום ולילה, לעונות השנה ואירועים שונים ועל ידי כך ניתן לשדרג את חוויית המגורים במרחב. הודות להם יכולים הדיירים ליהנות מיצירתיות, מאנרגיות חיוניות, ממחשבות חיוביות וכדומה. ייעשה שימוש בחומרים טבעיים ואחרים המשתלבים אלו באלו בצורה נהדרת. כאלו הם אבן, מתכת, זכוכית, בד, עץ ואחרים. בחירת צבעים הולמת לחיפויים, לחפצי הנוי, לריהוט וכדומה ייצרו את ההרמוניה הדרושה המעניקה למקום את האווירה הרצויה.

תכנון רב שלבי

תכנון נעשה בשלבים וראשיתו במפגש עם הלקוחות והכרות המקום. תכנון המבוסס על עקרונות נוירו ארכיטקטורה, מוסיף אלמנטים אשר ע"פ מחקרים לא רק משדרגים את נראות המקום והופכים אותו למעניין יותר אלא גורמים להפעלה של כל החושים ובכך תורמים ליצירת אווירה מתאימה שתוצאותיה הן חווית מגורים מושלמת שאף תורמת לבריאות הפיזית והנפשית. מדובר על חלוקה נכונה של החלל, העמדת ריהוט, מחיצות, הנמכות תקרה, קירות מעניינים ותאורה נכונה כל אלו ועוד נועדו לקבלת תוצאות מרשימות אשר הופכות את חווית השהיה במרחב הפרטי למשמעותית, נינוחה ונעימה. אורלי הורוביץ בעלת OH studio מתמחה בעיצוב מבנים פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים ,לפי שיטת Triple A Design המשלבת בין תכנון נכון והפעלת כל החושים של המשתמשים במטרה להשפיע על הרגשות ולתרום לתפקוד נכון ,בריאות פיזית ומנטלית ולתחושת ה – WELL BEING ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי.

תפריט נגישות

שלח הודעה
1
היי ,מוזמנים לשלוח לי הודעה
היי
תודה שביקרתם באתר
אנא השאירו לי הודעה
ואחזור אליכם בהקדם