שיטת Triple-A-Design

עיצוב פנים דינאמי
שעושה לכם טוב ומשתנה עם היום שלכם
מביאה שני חידושים משמעותיים לעולם עיצוב הפנים:

עקרונות הפסיכולוגיה והנוירו-ארכיטקטורה

תכנון מבוסס על עקרונות הפסיכולוגיה והנוירו-ארכיטקטורה כדי שכל מקום בבית או במשרד ישפיעו בדרך המתאימה ביותר על הרוגע או הנמרצות, על הריכוז ו/או היצירתיות, על אופי התקשורת עם אחרים ועוד – כדי שהאנשים שנמצאים בו יוכלו להרגיש ולהיות במיטבם בהתאם לאורח חייהם וסוג הפעילות שלהם

עיצוב אמנותי ואוטומציה

שילוב של עיצוב אמנותי ואוטומציה שהופכים את הבית או המשרד לדינמיים ומשתנים לאורך היום לפי הצרכים של כל אחת ואחד מכם ומספקים לכם את החוויה הרצויה בכל שלב של היום תוך עירוב של כל החושים

עיצוב שהוא רק אסתטי לא מספיק!

עיצוב שהוא רק אסתטי
לא מספיק!

המבנה, הקווים, הצבעים, התאורה, האסוציאציות שמעוררים חפצים ותמונות, ואפילו מוסיקה וריחות – כל אלה משפיעים על המוח שלנו בדרכים שאנחנו מתחילים להכיר ולהבין רק בשנים האחרונות. ההשפעות הן ברמות הפיזיולוגית, הרגשית והפסיכולוגית. החדר, החלל שבו אנחנו נמצאים,  מעורר בנו מצבי רוח ומיינדסט שלנו מסוימים ו- "קורא לנו להיות" בדרך מסוימת. כך נולד תחום הנוירו-ארכיטקטורה שמספק לנו כלים לעצב סביבה שמשרתת אותנו באופן עמוק ושלם יותר.

מתוך התובנות הללו נולדה שיטת Triple-A Design

שיטה המשלבת עקרונות מדעיים, פסיכולוגיים, טכנולוגיים ואסתטיים ליצירת חלל שיתאים את עצמו באופן מושלם לצרכים שלכם, בכל שעה ביממה:

עבורנו עיצוב הוא בראש ובראשונה אמנות, שהופכת כל חלל לפנינה ארכיטקטונית מיוחדת במינה.
בניית הקונספט העיצובי מבוססת על בחירה בין סגנונות וגישות עיצוביים שונים, ואז יצירת החיבור המושלם בין החלל, החומרים, הצבעים והצורות בשילוב פריטים בבחירה ואפילו בהזמנה אישית, ליצירת מראה ייחודי מותאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

שימוש בעקרונות הנוירו ארכיטקטורה לצורך עיצוב שפועל באופן רצוי על מצב הרוח, רמות האנרגיה, המוטיבציה, הפרודוקטיביות ואפילו על רמת היצירתיות. זאת תוך שימוש בידע נוירולוגי ופסיכולוגי לגבי השפעת החומר, הצורה, הצבע, התאורה ולעיתים גם הצליל, עלינו כבני אדם.

 עיצוב אקטיבי המשתמש בחיישנים ובמערכות חכמות שמגיבות לפי תכנון מוקדם או באופן אוטונומי ליצירת השינויים באווירה הרצויים בכל עת.

עיצוב החלל בשיטת Triple-A Design מתבסס על המומחיות של אורלי הורוביץ
ועל תחקיר עמוק להיכרות עם האנשים שיחיו בבית או במשרד, עם צרכיהם והעדפותיהם.

עיצוב החלל בשיטת Triple-A Design מתבסס על המומחיות של אורלי הורוביץ ועל תחקיר עמוק להיכרות עם האנשים שיחיו בבית או במשרד, עם צרכיהם והעדפותיהם.

עיצוב סטטי לא מספיק!

אנחנו צריכים בית או במשרד שלנו אווירה אחרת בבוקר ובערב, באמצע השבוע ובסופ"ש ואפילו בעונות שונות. היום, הטכנולוגיה בשילוב עם גישות עיצוביות מתקדמות מאפשרות לנו לעצב סביבה קינטית, ש- "מרגישה אותנו" ומשתנה עם הצרכים שלנו בזמנים שונים.

מה כולל תהליך העיצוב?

תכנון ועיצוב כולל מחלוקת החלל ועד הלבשתו בפריטים ובאקססוריז שתפורים לצרכים שלכם, בשילוב טכנולוגיות:

  • פרוגראמה ובניית קונספט עיצובי 
  • חלוקת החלל והכנת סקיצות – בהתייחס למכלול הצרכים שלכם
  • הכנת סט תוכניות לביצוע: תוכניות אדריכלות, חשמל, תאורה, תקשורת, אינסטלציה, מיזוג אוויר, טכנולוגיות אוטומציה, ריצוף, הנמכות גבס, פריטי נגרות, פריסות חללים רטובים ועוד.
  • הנחיית אנשי המקצוע שתחסוך מכם כאבי ראש ובזבוזי זמן מיותרים. 
  • בחירת חומרי הגמר – ליווי בבחירת החומרים שיתאימו לקו העיצובי ולתקציב הרצוי: בחירת ריצופים, חיפויים, דלתות, כלים סניטריים ועוד. 
  • ליווי תהליך הבנייה הגעה לשטח בנקודת קריטיות, כדי לוודא שהכול מתנהל בהתאם להנחיות והתוכניות שהגשנו.
  • הלבשת החלל – בחירה משותפת של פריטי הריהוט, גופי התאורה, הטפטים, האקססוריז וכל הדברים הקטנים שיכולים לעשות הבדל גדול בנראות ובהרגשה.

למי זה מיועד?

לבני הבית
שרוצים לייצר בביתם אמירה ייחודית,
המותאמת למכלול צרכיהם.
 

לאנשי העובדים בעסק
שרוצים ליצור סביבת עבודה פרודוקטיבית ומתקדמת, שתורמת גם לשיפור איכות החיים. 

למקומות אירוח
כגון מלונות בוטיק ומקומות בילוי,
שרוצים להפוך למוקדי משיכה בעזרת עיצוב חדשני וייחודי.

תפריט נגישות

שלח הודעה
1
היי ,מוזמנים לשלוח לי הודעה
היי
תודה שביקרתם באתר
אנא השאירו לי הודעה
ואחזור אליכם בהקדם