עיצוב דירה בחיפה

עיצוב שמשרה אווירה נעימה, ובו-זמנית יוצר מתח וציפייה.

עיצוב דירה הפונה אל הים בשכונה חדשה ומערבית בחיפה. הדירה עוצבה עבור בני זוג שהשקיעו את כל חייהם בגידול הילדים, ולאחר שבגרו החליטו שהגיע הזמן להשקיע בעצמם. השינוי המחשבתי תורגם לשינוי תכנוני, במסגרתו בוטלו  שירותי האורחים לטובת הגדלת המטבח וחדר השינה.

ברחבי החלל שולבו פריטים מעוגלים שמשרים אווירה נעימה, דוגמת שולחן הסלון המעוגל או מנורה עגולה. זאת מתוך הבנה שהשימוש בצורות וזוויות מעוגלות מעורר את הפעילות המוחית ומייצר אווירה חיובית. להשלמת האווירה המזמינה רוצף החלל באריחים דמויי עץ, והקו העיצובי כלל שימוש בצבעוניות רכה ונעימה.

לצד האווירה המזמינה, שולבו בחלל אלמנטים מפתיעים שיוצרים מתח וציפייה. זאת מתוך הבנה שכאשר אי הוודאות משתחררת, משתחרר גם הדופמין שאחראי לתחושת העונג. מסיבה זו יצרנו מבואה החוצצת בין הכניסה לסלון בעזרת פריט נגרות ייחודי, המשמש גם כפריט אחסון וגם כאייטם דקורטיבי שמייצר חציצה ומעצים את תחושת הסקרנות של המבקרים.

כדי להכניס את הים אל הפנים, שולבו אלמנטים שונים בגווני הכחול דוגמת המגירות והאריחים בעלי ההדפסים המיוחדים בחדר הרחצה, שבשילוב הכיור המונח משרים אווירה של חופשה בבית מלון.

כדי להעניק ביטוי ייחודי לאופיים של בני הזוג, שולבו בסלון וברחבי החלל כולו פריטי אמנות של אמנים ישראלים, כולל ציורים של אחד הילדים.

מיקום :חיפה

סוג הפרויקט : דירה מקבלן

סוג החלל :מגורים

סגנון : מודרני -סקנדינבי

תפריט נגישות

שלח הודעה
1
היי ,מוזמנים לשלוח לי הודעה
היי
תודה שביקרתם באתר
אנא השאירו לי הודעה
ואחזור אליכם בהקדם