עיצוב דירת 4 חד' בקריית חיים

עיצוב דירת 4 חד' בקרית חיים

עיצוב שמשרה אווירה נעימה, ובו-זמנית יוצר מתח וציפייה.

עיצוב דירת 4 חדרים חדשה מקבלן . הדירה עוצבה עבור אישה מבוגרת . ליווי התכנון החל משלב "על הניר" וכלל מחשבה תכנונית הלוקחת בחשבון את אורח חייה של הדיירת המתגוררת בגפה ומארחת את הילדים והנכדים שלה. עפ"י עקרונות הפסיכולוגיה והנוירו-ארכיטקטורה כדי שכל מקום בבית ישפיע בדרך המתאימה ביותר על הרוגע או הנמרצות הוחלט לצמצם את החדר הצמוד לפינת האוכל לטובת הגדלת שטח החלל הציבורי ולאפשר פינת אוכל מרווחת יותר  אשר ביחד עם הסלון תייצר חלל ציבורי מרווח יותר ונעים לאירוח .

המטבח אשר במקור היה קטן מאוד בשטחו ,הורחב מעט על חשבון  הסלון ועוצב בצבע לבן למראה נקי שקט ורגוע .מתוך רצון להשפיע על   אופי התקשורת של הדיירת שאמנם מתגוררת לבדה אבל מארחת מידי פעם את בן זוגה , תוכנן דלפק ישיבה קטן אשר פונה אל הסלון ומשקיף גם אל המרפסת .הדלפק המיועד לזוג ותוכנן כך שחלקו הפונה אל החלל הציבורי שקוע בתוך הקיר וממשיך בצורת  מדף  צף להנחה של דברי נוי .

לצד האווירה הרגועה, שולבו בחלל רהוט בגווני אפור עם כורסא בצבע צהוב חרדל  כאלמנט עיצובי וכמוקד צבע זאת מתוך ידע שלצבע הצהוב יש כח אמיתי לנחם ולרומם את מצב הרוח וההבנה שבעקבותיו משתחרר גם הדופמין שאחראי לתחושת העונג.

בחדר השינה הוזזה דלת הכניסה לחדר לטובת הרחבת חדר האמבטיה התוצאה שהתקבלה היא  מקלחון רחב ידיים המאפשר לאשה מבוגרת שימוש נוח וארון כיור גדול .על מנת לתת לדיירת תחושה של ספא נבחרו לחיפוי הקירות אריחים דמויי עץ. על מנת להכניס קצת דרמה ורומנטיקה, נבחר  לארון האמבטיה הגוון האדום הידוע גם גם כמעורר וממריץ את הלב .

מיקום :קריית חיים

סוג הפרויקט : דירה מקבלן

סוג החלל :מגורים

סגנון : מודרני

תפריט נגישות

שלח הודעה
1
היי ,מוזמנים לשלוח לי הודעה
היי
תודה שביקרתם באתר
אנא השאירו לי הודעה
ואחזור אליכם בהקדם