עיצוב דירת 5 חד'

עיצוב דירה בקרית חיים

עיצוב שמשרה אווירה נעימה, ובו-זמנית יוצר מתח וציפייה.

עיצוב דירת 5 חדרים חדשה מקבלן . הדירה עוצבה עבור בני זוג בשנות ה 60 ושני ילדיהם הבוגרים .ליווי התכנון החל משלב "על הניר" וכלל מחשבה תכנונית את אורח חייהם של הזוג וילדיהם הסטודנטים אשר אינם נמצאים הרבה בבית .עפ"י עקרונות עקרונות הפסיכולוגיה והנוירו-ארכיטקטורה כדי שכל מקום בבית ישפיע בדרך המתאימה ביותר על הרוגע או הנמרצות, על הריכוז ו/או היצירתיות הוחלט לאחד את חדר העבודה עם חדר השינה ולבטל את דלת חדר השינה לטובת מקום רחב יותר לארון הזזה יוקרתי המכיל טלוויזיה בתוכו.

מתוך רצון להשפיע על   אופי התקשורת עם אחרים בוטלה פינת האוכל אשר הייתה מתוכננת במקום צר המפריע למעבר והזרימה בבית ובמקום זאת תוכנן שולחן האוכל במרכז המטבח והוא משמש גם כאי לעבודה באופן זה , האנשים הנמצאים בבית יוכלו להרגיש ולהיות במיטבם בהתאם לאורח חייהם וסוג הפעילות שלהם.

בקיר הטלויזיה המהווה את קיר "הכוח" בבית  שולב חיפוי קיר מעניין בטקסטורה של עץ ובגווני טורקיז היוצר התפעמות ,התלהבות ,מחשבות ורגשות עמוקים זאת מתוך הבנה שהשימוש בגוון הזה מעורר את הפעילות המוחית ומייצר תחושה של עומק, שלווה רוגע ושקט.

לצד האווירה המזמינה, שולבו בחלל אלמנטים מפתיעים שיוצרים מתח וציפייה. זאת מתוך הבנה שכאשר אי הוודאות משתחררת, משתחרר גם הדופמין שאחראי לתחושת העונג. מסיבה זו באזור אשר היה אמור לשמש כפינת האוכל יצרנו מבואה אשר בעזרת פריטי ריהוט משלים ייחודי משמש  גם כאייטם דקורטיבי ופונקציונלי ומייצר חציצה מעצים את תחושת הסקרנות של המבקרים.

מיקום :קריית חיים

סוג הפרויקט : דירה מקבלן

סוג החלל :מגורים

סגנון : מודרני

תפריט נגישות

שלח הודעה
1
היי ,מוזמנים לשלוח לי הודעה
היי
תודה שביקרתם באתר
אנא השאירו לי הודעה
ואחזור אליכם בהקדם