דירת פנטהאוז בעפולה

שימוש בעקרונות הנוירו ארכיטקטורה, לצורך עיצוב הרמוני שתורם להפחתת תהליכי סטרס ומנתק את בני הבית מהמולת היום-יום.

בכל רגע נתון המוח שלנו מקבל מיקרו החלטות, גם כשאנחנו לא מודעים לכך. האתגר המרכזי בעיצוב הדירה המשמשת זוג ושלושה ילדים מתבגרים הייתה ליצור עיצוב הרמוני שמקצר תהליכי קבלת החלטות, חוסך תהליכי סטרס בלתי מודעים וגורם לדיירים להרגיש הרבה יותר טוב (גם אם הם לא תמיד יודעים מה הסיבה לכך).

הבית עוצב בשיטת Triple-A Design (קישור לדף השיטה), כשהקו המנחה הוא ליצור חללים פתוחים בסגנון מודרני נקי ובגוונים מונוכרומטים שיעניקו שקט ויצרו סביבת מגורים מזמינה ורגועה, עפ"י עקרונות הנוירו-ארכיטקטורה. 
עפ"י שיטה זו לתאורה ישנה השפעה רבה על המח ועל הפרשת הורמונים  וכתוצאה מכך על ההתנהגות והתפקוד עקרון זה  בחשבון  ולפי כך   לחלונות הרבים הותאמו וילונות רכים ונופלים על מנת לאזן את האור  הטבעי החודר מצד אחד וירככו את מראה המסגרות הכהות של החלונות מצד שני .על מנת לאפשר חוויה  חיובית והשפעה נכונה גם בשעות החשיכה ,הותאמו גם גופי תאורה בגוון אור נכון אשר מאפשרים תאורה מאוזנת על מנת לא לפגוע בשעון הביולוגי .

חלל המטבח הורחב על ידי שבירת קיר בינו לבין חדר השירות מה  שאפשר יצירת מטבח בסגנון מודרני בצורת שני קווים מקבילים עם אי ענק הכולל דלפק אכילה   ומקומות אחסון מרובים.

לפי  השיטה ותורת BIOPHILIC DESIGN -במרפסת הדירה הגדולה אשר בה שוהים בני הבית שעות רבות הרצפה חופתה    באריחי פורצלן דמויי עץ  , הוכנסה פינת ישיבה מפנקת מחומר דמוי קש ,פוף צבעוני  וצמחיה ליצירת אווירה כוללת של חוץ ותחושה של טבע המשתלב  בנוף הירוק ומייצר הרגשה של טבע אשר ידוע כי מפחית סטרס ,תורם לחיזוק מערכת החיסון ומשפר מצב  רוח 

מיקום :עפולה

סוג הפרויקט :שיפוץ 

סוג החלל :מגורים

סגנון : מודרני –סקנדינבי

תפריט נגישות

שלח הודעה
1
היי ,מוזמנים לשלוח לי הודעה
היי
תודה שביקרתם באתר
אנא השאירו לי הודעה
ואחזור אליכם בהקדם